Tılsım Yedilisi Anlamı

Tarotta tılsım yedilisi, ödül anlamına gelir. Çabalarınızın meyvesini alacağınızı ve  sabırlı olmanızı söyler. Kartı çeken kişi gelecek konusunda umutludur. Bu kart, maddi olarak başarıya ulaşacağınızın habercisidir. Bu kart ile karşılaşan kişi sabırlı bir kişiliğe sahiptir. Aceleci bir kişiliğe sahip değildir. Beklemenin kıymetini bilir ve sonunda başarıya ulaşacağına emindir.

Düz Tılsım Yedilisi

Maddi açıdan başarıyı temsil eden bu kart aynı zamanda da yatırımlarınızın değer kazanması anlamını taşır. Kartı çeken kişi bu konuda da beklemenin kıymetini bilir ve elindeki değer konusunda sabırlı bir tutuma sahiptir. Endişelenmeyin, sabrınızın sonunda sizi hak ettiğiniz ödül beklemektedir.

Bir bekleyiş kartı olan tılsım 7lisi, hayatınızda verdiğiniz emeklerin sonucunu almanız için size beklemeyi önerir. Kartı gören kişi başarı konusunda aceleci olmamalıdır. Kısacası, bu kart başarıya giden yolda bir dönüm noktası ve küçük bir mola gibidir.

Tılsım Yedilisi Aşk Anlamı

Tılsım yedilisi aşk anlamı da kişinin bir ödül ile karşılaşacağını müjdeler. Örneğin, ilişkiniz için gösterdiğiniz emeklerin bir karşılığını alacağınız anlamına gelir. İlişkinizdeki iyiye gidişin devam edeceğini belirtir. İlişkinizde birtakım sorunlar mevcut ise olayları akışına bırakmanızı tavsiye eder. Bu kart, bazı durumlarda ise hamileliğe işaret edebilir. Bunun nedeni ise kartın sembollerinden birisinin büyüme, gelişme anlamlarını barındırmasıdır. Eğer bir ilişki içerisinde değilseniz, geçmiş ilişkileriniz üzerine düşünün ve ne istediğinize emin olun.

Tılsım yedilisi ters aşk anlamı ilişkiniz içerisinde çıkmaz bir durum olduğunu simgeler. Kartın düz anlamının aksine ilişkinizin iyiye doğru değil de kötüye doğru gideceğini söyler. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken tek şey işi akışına bırakmaktır. Eğer aceleci davranırsanız işleri daha da kötüye sürükleyebilirsiniz. Partneriniz ile aranızda olan problem bir uyumsuzluk olabilir. Ancak, zaman içerisinde bu konuyu çözebilirsiniz.

Tılsım Yedilisi Kariyer Anlamı

Kariyer konusunda karşınıza çıkan bu kart, kariyeriniz için önemli gelişmeler ile karşılaşacağınızı haber eder. Güzel haberler yoldadır. Eğer uzun süredir bir beklediğiniz bir olay varsa gerçekleşmek üzeredir. Ancak, bu olay hakkında gözle görülür gelişmeler olmasını beklemeyin. Beklediğiniz sonuç arka planda gerçekleşecek ve kişiden habersiz bir şekilde oluruna varacaktır.

Kariyer konusunda ters çekilen bu kart, kariyeriniz ile ilgili hayallerinizin hayalden öteye gitmeyeceğini belirtir. Hedefleriniz, düşleriniz imkansız değildir ancak beklediğiniz süre içerisinde gerçekleşmeyecektir.

Ters Tılsım Yedilisi Anlamı

Ters tılsım yedilisi kartı, kartın düz anlamının aksine olumsuz durumlara işaret eder. Örneğin, hak ettiğiniz kazancı elde etmeden çok fazla çalışıyor olabilirsiniz. Buna ek olarak, hedeflerinizin gerçekleşmesi için yeterince çalışmadığınızı da gösterebilir. Sonuç olarak, hedefleriniz için yeterince emek verdiğinizden emin olmanız gerekir.

Diğer tarot kartlarının anlamları hakkında merak ettikleriniz varsa blogumuzu takip edebilir ve içeriklerimizi okuyabilirsiniz.