Tılsım Üçlüsü Kartı Anlamı

Tılsım üçlüsü kartı üzerinde yer alan görsel üç kişi ortak bir iş yapmaktadır. Bu üç kişiden birisi lider rolündedir. Bu kartı çeken kişinin liderlik yapması gereken durumlar ortaya çıkabilir. Kart, geriye çekilmektense ön saflarda yer almanızı tavsiye eder. Aynı zamanda, bu kart, kişiye yalnız olmadığını hatırlatır. Çünkü, kartın üzerinde yer alan üç kişi, bu işin bir takım işi olduğu mesajını verir. Ayrıca, üç rakamı yaratıcılığın rakamıdır. Bu nedenle, yaptığınız fikirler diğer kişilerin fikirlerine göre benzersiz ve size özgü olacaktır.

 

Tarotta Tılsım Üçlüsü Ne Anlama Gelir?

Tarotta tılsım üçlüsü kartı, ekip çalışması, yaratıcılık, yeni bir projenin başlaması gibi anlamlara sahiptir. Bu kart, kişiye yeni bir sayfa açmak için doğru bir zamanda olduğunuzun mesajını verir. Aynı zamanda, kendinizi birden fazla kişiye hitap ederken bulabilirsiniz. Kendinizi kanıtlamanız gereken durumlar ile karşılaşmak mümkündür. Kısacası, yeteneklerinizi gösterme zamanıdır. Adım atmaktan korkmayın. Kartın kişilere verdiği diğer mesajlar ise şöyledir:

  • Detaylara dikkat edin
  • Yeteneklerinizi sergileyin
  • Öne çıkmaktan korkmayın

Bu kart, tılsım ikilisi kartından sonra gelir. Tılsım ikilisi kartında durağanlık ve süreklilik hakimdir ve kişi bir kısır döngüye saplanmıştır. Tılsım üçlüsü kartıyla beraber bu döngü kırılır ve hareketlilik başlar. Kafanızda yer alan planları gerçekleştirme vakti gelmiştir. Bir süredir hazırlandığınız projeyi hayata geçirmek için tam zamanıdır. Bu kart, aynı zamanda yeteneklerin sergilenmesi ile ilgili bir kart olarak dikkat çeker.

Tılsım Üçlüsü Aşk Anlamı

Bu kart aşk hanesinde karşınıza çıktıysa güzel haberler ile karşılaşacağınız anlamına gelir. Kişinin aşk hayatında her şeyin yolunda gittiğini simgeler. Partneriniz ile beraber bir hayat kurmak adına yeni adımların temeli atılabilir. Özellikle de maddi konularda partneriniz ile birlikte yatırımlar yapılabilir. Örneğin, yeni bir ev almak ya da ev eşyası almak gibi durumlar gerçekleşebilir.

Pozitif anlamlara sahip olmasına rağmen, bu kart, birçok tarot okuyucusu tarafından üçüncü kişilerin negatif etkisi olarak da yorumlanır. Üçüncü bir kişinin ilişkinize dair negatif etkileri olabilir. Seçtiğiniz tarot açılımında kartın konumuna göre ilişkide kontrolü kaybetmek anlamına da gelebilir. Liderlik sizden el değiştirerek karşı tarafa geçebilir.

Tarot açılımları hakkında bilgi almak için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Ters Tılsım Üçlüsü Anlamı Nedir?

Tarotta beliren ters tılsım üçlüsü, projenizde tek başınıza hareket etmenizi tavsiye eder. Öne çıkmaktan ziyade arka planda yer almak mantıklı olacaktır. Bu kart, kafanızda yer alan projelerin hayata geçmesi için daha zaman olduğunu söyler. İçerisinde bulunduğunuz dönemde harcamalarınız artabilir. Projeniz beklediğinizden daha uzun sürebilir. Bu kart, detaylara dikkat etmenizi ve baştan savma iş yapmamanızı söyler.

Tılsım Üçlüsü Kariyer Anlamı

Kariyer konusunda karşınıza çıkan bu kart, beraber iş yapmak, ortaklık, yatırım yapmak gibi anlamlara sahiptir. İstediğiniz konuma ulaşmak için tek başınıza çalışmanız yeterli olmayacaktır. Bu konuda bir ekip ile çalışarak hedeflediğiniz konuma ulaşacağınızın mesajını verir. Bu sebeple, çevrenizdeki kişilerden yardım almak çekinmeyin ve yeni fikirlere açık olun. Kartı çeken kişi, aklında yer alan fikirler için harekete geçmişse detaylara dikkat etmelidir.  Kartın üzerinde yer alan üç kişi, üç farklı meslek grubunu temsil eder. Bu sebeple de üç farklı bakış açısını da temsil eder. Projenizde farklı bakış açılarına ihtiyacınız olabilir.

Tılsımlar serisinden paranın kartı tılsım onlusu hakkındaki yazımızı okumak için bağlantıya tıklayın.