Tılsım Sekizlisi Tarot Kartı – Aşk, Kariyer

Tarot kartları arasında önemli bir konumda yer alan Tılsım Sekizlisi Tarot kartı sıkı çalışma, bağlılık, çalışkanlık ve kendini işinize adadığınız bir dönemde olduğunuzu sembolize eder. Harcadığınız çaba boşa gitmeyecek çünkü sıkı çalışmanız meyvesini verecek. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Şu anda sıkıcı, sıradan ve hatta acımasız görünebilir, ancak büyük bir başarıya ulaşmanın eşiğindesiniz, bu yüzden pes etmeyin. Şu anda öğrendiğiniz beceriler, hayatınızın ilerleyen dönemlerinde sizin için geçerli olacak ve bu deneyimden yalnızca kazandığınız anlık kazancın yanı sıra, hırslarınızı gerçekleştirmenin verdiği gurur ve özgüven duygusuyla kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Tarot Tılsım Sekizlisi Aşk Anlamı

Aşk tarot açılımında, Tılsım Sekizlisi kartı eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkiniz için çok emek harcadığınızı ve özveride bulunduğunuzu gösterir. Ortaya koyduğun çabanın karşılığını almalı ve ilişkiniz güzel bir şekilde ilerlemelidir. Ayrıca, siz ve eşiniz veya aileniz için geleceğinizi finansal olarak güvence altına almak için çok çalışmak gerektiği anlamına da gelebilir. Şu dönem birikim yapmak için çok çalışmanız gerekebilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa Tılsım 8lisi kartı gelecekte aynı hataları tekrarlamamak için geçmiş ilişkilerinizden ders almanız gerektiğinin uyarısını yapar. İlerlemeden önce bir çıraklık dönemi gerektiğini gösterir. Çok fazla çalıştığınız ve kariyerinize odaklandığınız için sosyalliği arka plana atmış olabilirsiniz. Birazcık emek verdiğiniz konulardan zaman ayırıp kalbinizi sevgiye açmalısınız.

Tarot Tılsım Sekizlisi Kariyer Anlamı

Bir kariyer Tarot okumasında, iş arıyorsanız yeni bir işe işaret ettiği için Tılsım sekizlisi kartı harika bir alamettir. Aynı şekilde serbest meslek sahibi olmayı, iş kurmayı, ticareti ve başarıyı gösterir. Kendinizi işinizde belli bir ustalık düzeyine ulaşırken veya alanınızda uzmanlaşırken bulabilirsiniz. Hala eğitim görüyorsanız, bir burs teklif edilebilir.  Halihazırda iş yapıyorsanız, yaptığınız işin kalitesi veya işçiliği ve detaylara gösterdiğiniz özen size büyük bir itibar kazandıracaktır. Bu da sıkı çalışma, özveri ve çalışkanlıkla elde edilecektir.

Tarot Tılsım Sekizlisi Para Anlamı – Para Sekizlisi

Para sekizlisi aynı zamanda sıkı çalışma sonucu elde edilen başarı ve ödülleri ifade eder. Bu kart aynı zamanda finansal başarınızın bir kısmını daha az şanslı olan kişilere yardım etmek için kullanmanızı tavsiye eder. Paranızı işleyeceğinizi, değerlendireceğinizi de sembolize edebilir.

Tarot Tılsım Sekizlisi Ters Anlamı

Tılsım Sekizlisi Tarot kartının ters hali tembelliği, aylaklığı, dikkatsizliği, çaba eksikliğini veya zayıf konsantrasyonu gösterebilir. Alternatif olarak, bir alana aşırı derecede odaklanmayı, hayatınızın diğer alanlarını ihmal ettiğinizi, örneğin cimri ve materyalist olmayı ve aşk hayatınızı, aile hayatınızı veya ruhunuzu ihmal ettiğinizi gösterebilir.

Bu kart aynı zamanda başarmak istediğiniz şeye odaklanmadığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için gereken işi yapmadığınızı gösterir. Kendinize hedefler belirlemeye çalışın, gerçekten başarmak istediğiniz şeylere öncelik verin ve görevleri birer birer üstlenin.

Yorum yapın