Tılsım Prensi Anlamı – Düz ve Ters

Tılsım prensi anlamı tarot kartları arasında anlamı en çok merak edilen kartlar arasında yer alır. Bu kart, saraylılar serisinde yer alan bir karttır. Kartın düz, ters, aşk ve kariyer anlamlarını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tılsım Prensi Düz Anlamları

  • Güçlü başlangıçlar
  • Hedefler koymak
  • Plan geliştirmek
  • Tutarlılık
  • İnanç

Tılsım Prensi Ters Anlamları

  • Hedefsizlik
  • Mantıksızlık
  • Tembellik
  • Zorluklardan ders almak
  • Sağlıksız bir yaşam tarzı

Tılsım Prensi Düz Anlamı

Saraylılardan tılsım hanedanlığının en genç üyesi olan tarot tılsım prensi kartında deneyimsiz fakat istikrarlı ve ne istediğini bilen prens elinde para sembolünü tutmakta ve geleceğe doğru umutla bakmaktadır. Gencin aklında yaptığı planlar, sorumlulukları ve karşılaşacağı sorunlara karşı pratik çözümleri vardır. Tılsım prensi burç konusunda ise toprak elementini temsil eder. Bu nedenle, oğlak, başak ve boğa burcu toprak elementi grubundaki burçlardır. Yani bu kartı çeken veya niyet edilen kişi bu burçların özelliklerini de temsil ediyor olabilir.

Genel açılımlarınızda bu minör kartını düz çektiğiniz zaman maddi anlamda bir plan yapıyor veya kendinize yeni bir hedef koyuyor olabilirsiniz. Parayla ilgili bir haber bekliyor veya birisinden borç almayı düşünüyor olmak gündeminizde olabilir. Yaptığınız işte veya kariyer hayatınızda daha ilk zamanlarda olduğunuzu ve kendinizde geliştirmeniz gereken özellikler olduğunu sembolize edebilir. Alacak olduğunuz bir kurs, ders gibi bir eğitim için para harcamanız gerektiğini de gösterebilir. Hayatınızdaki güvenilir, genelde sabit fikirli, değişimi sevmeyen, çalışkan birisini de temsil edebilir.

Tılsım Prensi Aşk Anlamı

Aşk açılımlarınızda çıkan tılsım prensi tarot kartı eğer bir ilişki içerisindeyseniz ilişkinizde güven duygusunun, sadakatin ve birbirinize karşı saygının olduğunu gösterir. İlişkiniz çok yeni olsa da ikiniz de mantığınıza uyuyorsunuz. Birbirinizden desteklenmeye dair beklentileriniz olabilir. Bu beklentilerinizi dile getiriyorsunuz. Ayrıca çok büyük bir problem olmasa da ilişkide tutkunun, eğlencenin veya o heyecanın azaldığını da temsil edebilir. Yine de bu durum düzeltilemeyecek seviyede değildir. Bu kart aynı zamanda ilişkide olduğunuz partnerinizi de temsil edebilir. Partnerinizin genç bir bakış açısına sahip olduğunu, çok olgun değil de konulara daha toy yaklaştığını, pratik ve çözüm odaklı bir insan olduğunu da gösteriyor olabilir.

Kariyer Anlamı

Kariyer açılımında tilsim prensi hedeflerinizi, yüksek gelir elde etmeyi veya kariyeriniz/eğitiminiz için birisinden para yardımı beklediğinizi gösteriyor olabilir. Bir yere başvurmuş ve bunun güzel haberini bekliyor olabilirsiniz. Gelecek kariyer hayatınıza olumlu bir bakış açısıyla baksanız da henüz her şeyi elde etmeniz için daha çok erken. Adım adım ilerleyip kafanızdaki planları tek tek uygularsanız gelecekteki zenginlik hayallerinize kavuşacaksınız. Kafanızda yeni bir fikir veya proje olabilir. Bu projeye başlamak için beklemenize gerek yok çünkü kafanızdaki plan tutacaktır.

Para Anlamı – Para Prensi

Para prensi tarot denildiğinde akla ilk gelen kartlardan biri tılsım prensi kartıdır. Para tarot okumasında çıkan bu kart bir yatırım/gelir haberi beklediğinizi veya yapmış olduğunuz bir yatırımın güzel sonuçlarınızı beklediğinizi temsil edebilir. Yeni yatırımlar yapmak için güzel bir zaman. Maddi anlamda ürettiğiniz fikirler sizin için hayırlı sonuçlanacaktır. Parasal anlamda güzel haberler duyabilirsiniz.

Sağlık Anlamı

Sağlık açılımında karşınıza çıkan tılsım prensi olumlu haberleri temsil ettiği için güzel bir karttır. Sağlıklı ve genç hissettiğinizi gösterir. Tılsım serisi maddi ve dünyevi konuları temsil ettiği için bu kart size doğaya dönmenizin, sporlarınızı dışarda yapmanın faydanıza olacağını söyler. Yürüyüş yapmayı, orman veya su kenarında meditasyonu ve buralarda dinlenmeyi tavsiye eder.

Tılsım Prensi Ters Anlamı

Tarot açılımlarınızda ters beliren tılsım prensi kartı dünyevi konularla ilgili kötü haberleri temsil ettiği için karamsar bir karttır. Üşengeç ve tembel bir dönemde olduğunuz için sorumluluklarınızı yerine getiremiyor olabilirsiniz. Geleceğe dair umutlarınız solmuş ve artık kendinize yeni hedefler koyamıyorsunuz. Hayatınızdaki zorlukların sebebi dış etkenler değil de sizin isteksizliğiniz, asi ve baş kaldıran kabullenmeyen bir yapıda olmanız olabilir.

Yorum yapın