Tılsım Onlusu Anlamı – Ters ve Düz Anlamı

Tarotta tılsım onlusu anlamları arasında zenginlik, kalıcılık ve anlaşma anlamları yer alır. Maddi konuda yeni bir sayfa açacağınıza işaret eder. Kartın üzerinde yer alan görselde bir pazar yeri görünür. Bu görselin anlamı bir süreklilik ve bir araya gelmedir. Kartta yer alan insanlar bir kutlamanın habercisiyken, görselde yer alan madeni paralar ise refahı simgelemektedir. Aynı zamanda, tılsım onlusu evet hayır kartları arasında bir evet kartıdır.

Tarotta Tılsım Onlusu

Tılsım onlusu anlamı konusunda maddi başarının yanı sıra güvenlik ve konforu da bulunur. Kartta yer alan yaşlı adam, tıpkı kartı çeken kişi gibi geleceğini garantilemiştir. Bu açıdan, kişinin gelecek konusunda bir endişeye sahip olmadığını söyleyebiliriz. Tarot açılımlarında karşınıza çıkan bu kart, kişinin hayatında maddi açıdan yeni bir başlangıcı simgeler. Kişi, finansal konularda daha iyiye gidecektir.

Tılsım Onlusu Anlamı

Kartın en temel anlamları ise finansal başarı ve zenginliktir. Ancak, bazı kişiler için de işsizliğin artık sona erdiğini maddi açıdan iyi günlerin geleceğini belirtir. Kartı çeken kişi, kesinlikle zengin olacak değildir. Örneğin, yeni mezun olmuş bir kişi de bu kartı çekebilir. Bu noktada, kişinin elde edeceği meslek onu kesinlikle aç bırakmayacak ve maddi açıdan doyuracaktır.

Tılsım Onlusu Aşk Anlamı

Tılsım onlusu aşk konusunda karşınıza çıktıysa, bu ilişkinizin sağlam temellere dayalı olacağını simgeler. Kartın üzerinde yer alan genç, yaşlı insanlar mutlu bir birlikteliği temsil eder. Bir kutlama görünümü veren kartın üzerindeki kişiler, bir evliliğin de habercisi olabilir. Kısacası, aşk hayatınızda yer alan durumların çok daha iyi bir hal alacağını temsil eder. İlişkisi olmayan kişiler içinse bu kart yine olumlu durumlara işaret eder. Örneğin, aşk açısı çekiyorsanız, artık eski partnerinizden doğan aşk acısından kurtulacağınız ve yeni bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Tılsım Onlusu Ters Anlamı

Birçok tarot kartında olduğu gibi bir kartın ters olarak belirmesi anlamının da değişmesine yol açar. Ters tılsım onlusu, kişinin karşısına çıkacak ani bir engelin habercisi olabilir. Örneğin, iyi bir maddi durumunuz var ise, ters çıkan bu kart maddi durumunuzun tehlikeye gireceğini temsil eder. Maddi dönemin sonuna gelindiğine işaret eder ve hatta bir iflas ufukta görünebilir. Ters beliren bu kartı çeken kişi, maddi konularda dikkatli olmalıdır. Bu noktada, ilk olarak harcamalarınıza dikkat edin.

Tılsım Onlusu Kariyer Anlamı

Tılsım onlusu kartı kariyer konusunda karşınıza çıktıysa bu oldukça olumlu bir duruma işarettir. Kariyer konusunda zirveye çıkacağınızı söyler. Kartın üzerinde yer alan kişiler, bir ailenin bir araya geldiğini betimler. Bu, kariyer açısından yakaladığınız başarıyı kutlama anlamına gelir. Gerçekleşmesi muhtemel durumlar arasında yeni bir şirket kurmak ya da bir şirketten pay almak yer alır.

Tarot kartları hakkında detaylı bilgi almak için Klasik Tarot Kartları Anlamları yazımızı okuyabilirsiniz. Bizi Instagramdan takip etmek için  hesabımızı takip edin.

Tılsım Onlusu Sağlık Anlamı

Tılsım onlusu sağlık konusunda karşınıza çıksa bu iyi bir duruma işarettir. Bu kart sağlık konusunda eğer bir probleminiz varsa iyileşeceğinizi temsil eder.