Tılsım Kralı Anlamları – Ters ve Düz

Tarotta tılsım kralı kartı küçük arkana kartları arasında yer alır. Saraylılar serisinde yer alan bu kartın aşk, kariyer, düz ve ters anlamlarını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tılsım Kralı Düz Anlamları

  • Başarılı olmak
  • Zengin iş adamı
  • Risk almayan
  • Yüksek statü
  • Dikkatli

Tılsım Kralı Ters Anlamları

  • Başarısız bir iş adamı
  • İnançsızlık
  • Soğukkanlılık
  • Yozlaşmak
  • Kumarbaz

Tılsım Kralı Düz Anlamı

Tılsım kralı anlamı genellikle kariyer hayatında istediği yere ulaşmış, 40 yaş ve sonrası toprak elementinin burçları olan boğa, oğlak ve başak burçları özelliklerindeki kişileri temsil eder. Niyet edilen kişiye tilsim krali kartı çıktığında bu kişiye akıllı, pratik, mantığı ön planda, sorumluluk sahibi, hayatta belli bir statüye ulaşmış sıfatlarını takabilirsiniz. Genel anlamda da uzun süredir bir sorunla mücadele içerisindeyseniz bu kart artık çevrenizde zengin gördüğünüz bir kişiden parasal anlamda veya sorun çözme anlamında bir yardım alacağınızın alameti olabilir. Güç elde ediyorsunuz ve mücadele ettiğiniz sorun artık gözünüzde küçülüyor olabilir. Vermeniz gereken bir karar olduğunda bu kart karşınıza çıkıyorsa oldukça güzel bir motivasyon sağlar. İstikrarlı ilerleme ve olumlu düşünme sayesinde önünüzde aşamayacağınız engel yoktur.

Tılsım Kralı Aşk Anlamı

Tılsım kralı kartı aşk anlamı okumalarınızda karşınıza çıktığında saraylı serisinde en üst mertebeyi temsil etmesi sebebiyle, olgunluk kazanmak, kendini geliştirebilmek anlamlarına gelmesi sebebiyle eğer bir ilişkiniz varsa ilişkinizin artık en üst seviyeye ulaştığını sembolize edebilir. Birbirinize karşı sonsuz bir güven hissiyle çevrelenmiş olabilirsiniz. Yan yanayken çok huzurlu ve rahatsınız. Aynı zamanda beraber yatırımlar yapıyor ve gelecek hayatınız için şimdiden planlar yapmaya başlamış olabilirsiniz. Eğer tılsım kralı kartını birlikte olduğunuz kişiyi temsil eden kart olarak çektiyseniz de partneriniz sizi önemsiyor, güveniyor, ihtiyaçlarınızı karşılamak için mücadele ediyor diyebiliriz.

Her ne kadar duygusal durumlarda kendini yeterince ifade edemiyor olsa da sizi önemsiyor ve duygularını farklı şekillerde göstermeyi tercih ediyor. Eğer bir ilişkiniz yoksa tılsım kralı tarot kartı belli bir birikimi olan, iş sahibi, çalışkan, iyi bir baba adayı birisiyle tanışacağınız anlamına gelebilir. Aynı zamanda hayatınıza sağlam ve temelli birisini almak için güzel bir zamanda olduğunuzu ve yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu temsil eder. Hayatınıza kendi bakış açınızda, sizi değiştirmek istemeyen sizin de karşınızdaki kişiyi değiştirmek istemeyeceğiniz benzer olgunlukta bir hayat arkadaşı arayışında olduğunuzu da gösterebilir.

Kariyer Anlamı

Kariyer açılımında tılsım kralı anlamı oldukça olumludur. Dünyevi güzelliklere ulaşmayı, başarmayı, sıkı çalışmanın karşılığını almayı gösterir. Kariyer açısından çevreniz tarafından güzel sözlerle anıldığınızı ve belli bir statüye ulaştığınızı, artık tanınır olduğunuzu temsil eder. Beklediğiniz bir gelir artışı, zam haberi, mevki yükselme haberi varsa hepsinin olumlu sonuçlanacağından emin olabilirsiniz.

Aynı zamanda patron olarak görünen sizden daha yetkin maskülen bir figürden kariyer hayatınızda destek alacağınızı ve bu sayede yükseleceğinizin de müjdesini verebilir. Sizden yetkin kişilerle çevrildiyseniz bu kişilerin verdiği en ufak tavsiyeleri bile not etmenizi tavsiye ederim. Zira bu kişilerin konumları herkesin ulaşmak istediği başarı ile adlandırılan yerler. Pratik kararlarınız ve sıkı çalışmanızla hedeflerinize ulaşabilirsiniz ve siz de bu kişilerin yanında yer alabilirsiniz.

Para Anlamı

Para okuması için çekilen tilsim krali kartı olumlu anlamlara sahiptir. Zenginlik, bolluk ve bereket, yatırımların olumlu sonuçlanması, paranın ikiye hatta üçe katlanması gibi durumları sembolize eder. Aynı zamanda elinize geçen bu parayı çevrenizle paylaşmayı tavsiye eder. Aynı zamanda bu yatırım ve kariyer deneyimlerinizi de çevrenize anlatarak onların da büyümesini ve gelişmesini sağlamak sizin elinizde olan bir durum. Çevrenizi zenginleştirmek sizi daha da zenginleştirecektir. Yaşı sizden büyük, görmüş geçirmiş, tecrübeli, şu anda bir iş sahibi veya yatırım sahibi birisinden parasal anlamda tavsiyeler alabilirsiniz.

Sağlık Anlamı

Sağlık açılımında tılsım kralı kartını çektiyseniz bütün endişelerinizi bir kenara bırakabilirsiniz çünkü sağlığınızı geri kazanmak için elinizde bütün imkanlar var. Parasal anlamda da tedaviniz için endişelenmenize gerek yok zira durumlar sandığınızdan kolay bir şekilde ilerleyecek. Aynı zamanda sağlık durumunuz sandığınız kadar kötü durumda olmayabilir. Bu kart kendinizi güvende ve emin ellerde hissetmenizi tavsiye eder.

Tılsım Kralı Ters Anlamı

Tılsım kralı tarot kartı tarot okumalarınızda ters belirdiği zaman güzel bir alamet değildir. Acele kararlar ve düşüncesiz hareket etme sonucunda elinizdekini kaybetmeyi temsil eder. Ulaştığınız o noktadan düşebilir ve servetinizi kaybedebilirsiniz. Önceden azimle ve istikrarlı çalıştığınız projelerinizde artık tembel hareket edip, plansız bir şekilde çalışarak ilerlemenizi durdurmuş olabilirsiniz. Bu kart aynı zamanda destek beklediğiniz bir zamanda size sırtını dönen kurnaz, acımasız, para düşkünü orta yaşlarda birini de temsil edebilir. Bu kişinin kendine hayrı yok size de maalesef olmayacak.

Tılsım Kralı Hangi Burç?

Tılsımlar serisi toprak elementini temsil eder. Bu nedenle tılsım kralı kartı da başak, oğlak ve boğa burçlarının kartıdır.

Yorum yapın