Tılsım Dörtlüsü Tarot Kartı – Aşk, Kariyer

Genel anlamda, Tılsım Dörtlüsü Tarot kartı, bağlılıklarımızı ve sahiplenmeyi temsil eder. Bu kart aynı zamanda tarot kartları arasında tılsım 4 lüsü olarak da bilinir. Kartın üzerindeki adam dört elle sahip olduğu para sembolüne sıkı sıkı sarılmıştır. Bu insanlara, mülklere, durumlara veya geçmiş meselelere tutunduğunuzu gösterebilir. Sizi etkileyen ve bırakmanız gereken köklü sorunların olduğunun bir göstergesi olabilir. Size güvenlik hissi veren insanlara veya eşyalara tutunmak için çok uğraşıyor olabileceğinizi gösterebilir. Bir şeylere sağlıksız, sahiplenici, kontrol edici veya toksik bir şekilde tutunuyor olabilirsiniz veya birisi sizi bu şekilde tutuyor olabilir. Kendi sınırlarınızı oluşturmanız veya diğer insanların sınırlarına saygı duymanız gerektiğini gösterebilir. Zenginlik, açgözlülük, materyalizmi de sembolize eder.

Tılsım Dörtlüsü Aşk Anlamı

Tılsım dörtlüsü aşk anlamı olarak ilişkiniz varsa, sizin veya eşinizin sahiplenici, kıskanç veya kontrol edici bir şekilde davrandığını gösterebilir ve bu da ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.  Aynı zamanda, birinizin geçmiş konulara veya kinlere tutunduğunu temsil edebilir. İlişkide sorunlara neden olan köklü sorunların olduğunun bir göstergesi olabilir. Eşiniz size bir şekilde haksızlık ettiyse, affetmek ya da ilişkiyi bırakmak için bir karar vermeniz gerekecektir. Bu kart kaybetme korkusunu da temsil eder. Partneriniz sizi kaybetmekten fazlasıyla korktuğu için toksik davranışlarda bulunabilir.

Eğer ilişkiniz yoksa Tılsım Dörtlüsü kendinizi yeni biriyle tanışmaktan alıkoyuyor olabileceğinizi gösterir. Bunun nedeni, değişimden korkmanız, yeni ilişkilere açık fikirli yaklaşmamanız olabilir. Eski sevgilinize karşı hala hisleriniz olabilir. Bu sebeple devam etmeye hazır olmayabilirsiniz. Yeni bir ilişkiyi tamamen benimsemeden önce geçmişten kalan travmaları ve yaşanmışlıkların üzerinizdeki etkisini aşmanız gerekebilir.

Tarot Tılsım Dörtlüsü Kariyer Anlamı

Kariyer Açılımda, tarot Tılsım Dörtlüsü  kariyerinizde istikrarlı bir konumda olduğunuzu gösterir. Pozisyonunuzu kaybetme korkusunun hayatınızı yönetmesine izin vermeyin, paranoyaklaşmadan veya kendinizi izole etmeden pozisyonunuzu korumaya dikkat edebilirsiniz. İş yerinizi veya pozisyonunuzu başkalarıyla paylaşmak istemediğiniz durumlarda bu kartı görebilirsiniz. Sizden daha çok kazanacaklar diye veya müşterilerinizi, iş arkadaşlarınızı çalacaklar yerinize geçecekler diye iş arkadaşlarınızla fikir paylaşmak istememe durumu olabilir. Alternatif olarak, Tılsım Dörtlüsü, bir terfi veya maaş artışı tutan bir işveren gibi sizden bir şey alıkoyan birini temsil edebilir.

Tarot Para Dörtlüsü Anlamı

Tılsım dörtlüsü kartı aynı zamanda tarot para dörtlüsü olarak da bilinir. Bu kart,  servetinizi korumaya çalıştığınızı gösterir. Bu, bir ev veya araba gibi büyük bir satın alma için para biriktirmek veya emekliliğiniz için para biriktirmek şeklinde olabilir. Bununla birlikte, materyalizmi, aşırı tutumluluğu, cimriliği veya açgözlülüğü de gösterir.

Tılsım Dörtlüsü Ters Anlamı

Genel olarak, Ters Tılsım Dörtlüsü Tarot kartı, bağımlı kaldığınız insanları, malları, durumları veya geçmiş sorunları bırakmaya hazır olduğunuzu gösterebilir. Artık sizin için sağlıklı olmayan toksik insanları veya durumları serbest bırakıyorsunuz.  Ayrıca kendinizi cömert hissediyor ve servetinizi veya sahip olduklarınızı başkalarına veriyorsunuz. İçinizden paylaşmak geliyor. Bu açıdan aşırıya kaçmamaya ve başkalarının sizden faydalanmasına izin vermemeye dikkat edin. Bununla birlikte, insanları veya durumları kontrol etmeyi bıraktığınızı ve olaylara daha rahat ve açık bir tavırla yaklaştığınızı da gösterebilir.

Yorum yapın