Tılsım Beşlisi Tarot Kartı – Aşk, Kariyer

Tarot açılımınızda tılsım beşlisi kartını çektiğinizde dünyanın size karşı olduğunu ve hiçbir şeyin yolunda gitmediğini hissedebilirsiniz. Kötü şansı, mücadeleleri veya sıkıntıları ifade eder. Evsizlik, işsizlik, yabancılaşmak ve yoksulluğun tümünü bu kartta görebiliriz. Hayatınızda kargaşaya neden olan hastalık, boşanma, ayrılık veya skandallar da bu kartın temsil ettiği durumlardır. Kendinizi dışlanmış hissediyorsanız, öncelikle bu durumun geçici olduğunu unutmayın ve ardından mevcut herhangi bir yardım veya desteğe ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bu zorluk da geçecek. Bu kart aynı zamanda tarot kartları arasında küçük arkana kartları arasında yer alır.

Tılsım Beşlisi Aşk Anlamı

Bir aşk açılımda, Tılsım Beşlisi tarot kartı, ilişki içindeyseniz, terk edilmiş, görmezden geliniyor veya sevilmiyor hissediyor olabilirsiniz. Ayrılıkları veya boşanmaları temsil edebilir. Aynı zamanda, etrafınızdaki insanlar tarafından uygunsuz ya da utanç verici olarak görülen bir ilişki içerisinde yer aldığınızı da gösterebilir. Bununla birlikte, sizin ve eşinizin finansal sorunlar veya sağlık sorunları ile mücadele ediyor olabileceğinizi gösterebilir ve bu, ilişkinizde gerginliğe neden olabilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa tarot tılsım beşlisi aşk anlamı olarak yeni bir ilişkiye hazır olmadığınızı, farklı sorunlarla uğraştığınızı gösterebilir. Özgüven eksikliğinden dolayı kendinizi ilgilendiğiniz kişiye layık görmeme gibi sorunlarınız gün yüzüne çıkabilir. İlgilendiğiniz biri tarafından reddedilmiş olabilirsiniz. Eksikliklerinize veya başkalarının sahip olduğu güzelliklere odaklanmak yerine kendinize pozitif enerji vermek faydalı olacaktır.

Tarot Tılsım Beşlisi Kariyer Anlamı

Kariyer Tarot açılımında tılsım 5 lisi işsizliği veya işten çıkmayı temsil edebileceğinden iyi bir alamet değildir. Alternatif olarak, işinizi zor buluyor ancak başka bir seçenek görmüyor olabilirsiniz veya iş yerinizde kendinizi dışlanmış veya izole edilmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, durum sonsuza kadar sürmeyecek, bu yüzden pozitif kalmaya çalışın ve alternatifler bulmaya çalışın.

Tılsım Beşlisi Para Anlamı – Para Beşlisi

Parasal anlamda, para beşlisi geçici mali sıkıntıları temsil edebilir. Aynı zamanda önemli mali kayıpları, yüksek miktarda para çıkışı/ihtiyacı, yoksulluğu, evsizliği, iflası veya mali yıkımı da temsil edebilir. Para göründüğünde çok dikkatli olun. Gelecekteki bir pozisyonda görünürse, finansal güvenliğinizi korumak için finansal önlemlerin alınması konusunda bir uyarıdır.

Tılsım Beşlisi Ters Anlamı

Ters Tılsım Beşlisi, özellikle zor bir dönemden geçiyorsanız, zorluğun sona ermesini, sıkıntının üstesinden gelmeyi, olumlu değişiklikleri temsil eder. Zor zamanlar boyunca mücadele ettin. Her şey umutsuz göründüğünde dayandın ve artık tünelin sonundaki ışığı görebilirsin! Aynı zamanda ilişkilerde, finansta veya şansta iyileşme anlamına gelebilir. İyileşen hastalıkları, kabul edilmeyi veya tekrar bulunduğunuz ortamlarda hoş karşılanmayı temsil edebilir. Geçmişte size sorun çıkarmış olabilecek herhangi biri için de affediliyor olabilirsiniz. Ters Tılsım Beşlisi, sizin için zehirli olan insanları veya ilişkileri geride bıraktığınızı da gösterebilir.

Yorum yapın