Tılsım Altılısı Anlamı – Para Altılısı

Tılsım altılısı, tarot kartları arasında anlamı en çok merak edilen kartlardan biridir. Tılsım 6 lısı, bilgi ve güce sahip olma ile ilişkilendirilir. Aynı zamanda, para altılısı olarak da bilinir. Bu yönden maddiyata da vurgu yapar. Tılsım altılısı yorum ve anlamları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Tılsım Altılısı Anlamları

Tılsım altılısı tarot kartı şu anlamları simgeler:

 • Hediye
 • Cömertlik
 • Bağış
 • Para
 • Yardım
 • Paylaşmak
 • Güç
 • Eşitlik

Tılsım Altılısı Ters Anlamları

Tılsım altılısı ters anlamları arasında şu anlamlar yer alır:

 • Cömert olmamak
 • Dolandırmak
 • Yatırım eksikliği
 • Kabalık
 • Yalakalık
 • Aç gözlülük

Düz Tılsım Altılısı Anlamı

Bir tarot okumasında düz beliren tılsım 6lısı, kişinin maddi ve manevi konular hakkında kendisine bir öz eleştiri yapmasını önerir. Bu nedenle bu kart aynı zamanda para 6lısı olarak da adlandırılır. Kartın sembolleri arasında yer alan bilgi ve güç gibi konulara karşı maddiyatın sizin için ne derece önemli olduğunu düşünme vaktidir. Kendinizi bu resmin ne tarafında görüyorsunuz? Suç sizde mi yoksa çevrenizde mi? Sahip olduklarınızın bir anda değişebileceğini unutmayın.

Tılsım altılısı tarot kartı bilgiye ve güce sahip olmayı temsil edebileceği gibi kişinin bu özelliklerden mahrum olabileceğini de simgeler. Tarot açılımlarında yorumlanması en zor kartlardan biridir. Bir belirsizliği simgeler. Kartın üzerindeki görselde maddi durumu iyi bir kişi yer alır. Bu kişi, bir dilenciye yardımda bulunur. Bu nedenle, bu kartı çeken kişinin maddi konularda belirleyici bir role sahip olduğu düşünülebilir.

Ters Tılsım Altılısı Anlamı

Ters tılsım altılısı, maddi gücün aksine cimriliği temsil etmektedir. Bu kişi siz olmayabilirsiniz. Çevrenizde cömert görünen ancak hiç de öyle olmayan bir kişi olabilir. Maddiyat konusunda güçlü bir kişiyseniz, bu kart cömert olma konusunda maddi gücünüzü kötüye kullandığınıza dair bir işarettir.

Tılsım Altılısı Aşk Anlamı

İlişki açılımında olumlu anlamlara sahip olan tılsım altılısı aşk anlamı olarak da aşk hayatınızda iyiliğin ve olumlu olmanın işaretlerine sahiptir. Eğer bir ilişki içerisinde değilseniz, bu kart bekar kişilere yeni birisi ile tanışabileceğinin sinyallerini verir. Bir ilişki içerisindeyseniz, bu kart partneriniz ile aranızdaki ilişkinin sağlıklı ve başarılı olduğunu belirtir. Para altılısı aşk anlamında ne kadar olumluysa, kartın ters anlamı da bir o kadar olumsuzdur.

Tılsım Altılısı Ters Aşk Anlamı

Tılsım altılısı ters aşk anlamı, kişinin ilişkisinde dengesizlik olduğunu gösterir. İlişkinizde siz ya da partnerinizin birbirinize hükmetmeye çalıştığını gösterir. Aynı zamanda, bu kart, ilişkinizdeki gücünüzü partnerinize karşı kötüye kullandığınızı da gösterebilir. İlişkinizde bir tarafın bir diğerine çok bağlanmış olması muhtemeldir.

Tılsım Altılısı Kariyer Anlamı

Tılsım altılısı kariyer konusunda karşımıza çıktığında para altılısı ismini neden hak ettiğini gösteriyor. Bu kart, iş hayatınızda istihdamı ve iş ortamınızda değer gördüğünüzü gösterir. Eğer iş aradığınız ya da iş değiştirmeyi düşündüğünüz bir dönemdeyseniz, bu kart beklediğinizden daha başarılı olacağınızı gösterir. Maddi açıdan, tarotta para altılısı, hediye ve cömertliği simgeleyen bir karttır.

Tılsım Altılısı Sağlık Anlamı

Sağlık açılımında karşınıza çıkan bu kart, genel sağlık ve sıhhatinizde iyileşme olacağınız anlamına gelir. Eğer bir hastalığınız varsa, bu kart iyileşmeniz için bir sağlık uzmanından destek almanızı gösterir.

Tarot ile ilgili tüm sorularınız için bize Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tılsım Altılısı Ne Demek?

Tarotta tılsım altılısı, bilgi ve gücü simgeler. Bunun yanı sıra, bu kart para altılısı olarak da bilirin. Bu yönden güçlü bir maddiyatı simgeleyebilir.

Tılsım Altılısı Hangi Burç?

Küçük arkana kartlarından biri olan tılsım altılısı, Başak, Oğlak ve Boğa burçlarını temsil eder.

Tılsım Altılısı Maneviyat Anlamı Nedir?

Bu kart, maneviyat konusunda tek taraflı bir cömertliği simgeler.