Tarotta Evet Hayır Açılımı

Tarotta evet hayır açılımı en popüler tarot açılımlarından biridir. Evet hayır tarot falı sayesinde aklınızda yer alan spesifik sorulara kısa ve net cevaplar alabilirsiniz. Bunun dışında tarot baktırırken çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, bu açılım ile kısa sürede etkili cevaplar alabilirsiniz. Genel olarak tek kart çekilerek gerçekleştirilen bu tarot okuması, kişilere uzun analizlere gerek kalmadan net cevaplar sunar.

Tarot Evet Hayır Açılımı Nasıl Bakılır?

Diğer tarot açılımlarında olduğu gibi evet hayır açılımı da farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Tek kart çekmek yerine birden fazla kart çekerek de evet hayır açılımı gerçekleştirilebilir. Evet hayır tarot falının sahip olduğu bu avantajların yanı sıra bir dezavantajı da bulunur. Örneğin, tarot genel açılımında kişilere daha kapsamlı bir analiz ve bilgi verilirken evet hayır açılımında daha kısa analizler ve yorumlar yapılır. Bu nedenle, evet hayır açılımı baktırırken aldığınız cevaplar sizi tatmin etmeyebilir.

Tarotta Evet hayır açılımının en doğru şekilde gerçekleşmesi için çektiğini tarot kartlarının düz bir şekilde olması gerekir. Ters çektiğiniz tarot kartlarının bu açılımda bir anlamı bulunmaz. Bunun yanı sıra, bu tarot açılımından doğru bir cevap alabilmek için sormak istediğiniz soruların oldukça basit bir evet hayır sorusu olduğundan emin olun. Eğer daha karışık bir soruya cevap bulmak istiyorsanız, tarot genel açılım türünü tercih etmeniz gerekir.

Bütün açılımlarda olduğu gibi tarotta evet hayır açılımında da sezgileriniz önemli bir rol oynar. Tarot okuyucusunun daha önceden hazırladığı kartlar aracılığı ile kişinin sorduğu sorulara kısa cevaplar verilmektedir. Soru soran kişinin seçtiği kartlar ile cevaplar ortaya çıkacaktır.

Eğer hangi tarot açılımını seçeceğinizi bilmiyorsanız, Tarot Açılımları yazımızı okuyabilirsiniz.

Tarotta Evet Hayır Açılımı ile Neler Yorumlanır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, evet hayır açılımında cevabı “evet” ve “hayır” olan basit soruları sormanız gerekir. Örnek vermek gerekirse, kariyer planınız ya da aşk hayatınız ile ilgili genel bir bilgi almak istediğiniz sorular evet hayır falına sorulmaması gereken sorulardır. Ancak, günlük hayatınızda kafanızı kurcalayan basit sorunlarınız varsa, evet hayır açılımı ile bu sorularınıza kısa ve net cevaplar alabilirsiniz.

Sorularınıza daha detaylı analizler yapılmasını istiyorsanız, diğer tarot açılımlarını tercih etmeniz gerekiyor. Tarot falında yer alan farklı tarot açılımları ile daha önce yaşamadığınız deneyimler yaşayabilirsiniz. Tarot soruları hakkında detaylı bilgi sahibi olarak tarota doğru soruları sorabilirsiniz.

Tarot Evet Hayır Kartları Neler?

Tarot evet hayır kartları sayesinde tarotta evet hayır açılımı bakılmaktadır. Tarotta evet anlamına gelen kartlar arasında ilk olarak akla gelen kart güneş kartıdır. Aklınızda yer alan evet hayır sorusu için tarot destesinden çektiğiniz Güneş Kartı, bir evet anlamına gelir. Ancak, Yıkılan Kule kartını çekerseniz, bu kart hayır anlamına gelecektir.

Evet hayır kartları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için paylaştığımız blog yazılarını okuyabilir, yorumlarda bize sorabilirsiniz.

Yorum yapın