Tarot Dünya Kartı Anlamı – Düz ve Ters

Tarot dünya kartı majör arkana kartları arasında yer alan bir karttır. Dünya kartının düz, aşk, ters ve kariyer anlamlarını öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Tarot Dünya Kartı Düz Anlamları

  • Başarı
  • Seyahat
  • Tamamlamak
  • Ait olma hissi
  • Bütünlük

Tarot Dünya Kartı Ters Anlamları

  • Başarısızlık
  • Hayal kırıklığı
  • Yük olma hissi
  • Eksiklik hissi

Tarot Dünya Düz Anlamı

Dünya tarot kartı anlamı isminden de anlaşılacağı gibi dünyevi konularda başarıyı, yönetmeyi, gücü elde etmeyi, istenilen noktaya ulaşmayı yani zirveyi temsil eder. Zorluklardan ve sınavlardan başarıyla çıktınız. Şimdi anın tadını çıkarmanın tam zamanı. Başarmanın sevincini ve gururunu yaşayabilirsiniz. Tam anlamıyla tamamlanış ve mutlu sonu temsil eden kartımız aynı zamanda seyahate çıkmayı da gösterebilir. Çeşitli fırsatların size sunulduğunu ve çok şanslı bir dönemde olduğunuzu gösterebilir. Yeni dünyaları, yeni insanlarla farklı bakış açılarını keşfediyor olabilirsiniz.

Tarot Dünya Aşk Anlamı

Dünya kartının genel anlamı nasıl başarıyı temsil ediyorsa aşk okumalarınızda da bu kart ilişkinizdeki başarıyı temsil ediyor. Zorlukları beraber aşarak mutlu sona yaklaştınız. Bu majör arkananın son kartı evlilik, nişan, hamilelik veya birbirinden emin olarak beraber büyük adımlar atmak anlamlarına gelir. Eğer bir ilişkiniz yoksa da hayal ettiğiniz o ilişkiye kavuşmak üzere olduğunuzu, çevrenizde birbirinden iyi adaylar olduğunu söyler. Bu aralar rövanşta olabilirsiniz. Konuşuluyor ve takdir ediliyorsunuz. Seyehat ettiğiniz bir yerde birisiyle tanışabilir veya bir yolculukta farkındalık yaşayarak hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz.

Tarot Dünya Kariyer Anlamı

Dünya kartı bir kariyer okumasında çekildiği zaman işlerin en iyiye gideceğine dair umudunuz tam olsun. Kariyer hayatınız istediğiniz şekilde ilerliyor ve siz ulaşmayı istediğiniz o hedefe ulaşıyorsunuz. Bolluk ve bereketi temsil eden dünya kartı çok başarılı olacağınızın vaadini veriyor. Hak ettiğiniz yere ulaşacak ve hayatta oldukça tatmin olduğunuz bir noktaya ulaşıyorsunuz. Alternatif olarak İşinizle ilgili bir seyahate çıkabilirsiniz.

Tarot Dünya Para Anlamı

Para okumasında dünya kartı zamanında yaptığınız sıkı çalışmanınn karşılığını alacağınızı vaat eder. Bolluk ve bereketin sizinle beraber olduğunu ve sonunda gelirinizden memnun olduğunuz o zirveye ulaştığınızı temsil eder. Mali durumunuz konusunda artık endişe etmeyecek bir hale geliyorsunuz. Servetinize servet katmak adına yatırımlar yapmak ve kumar gibi kötü alışkanlıklardan uzak durmak faydanıza olacaktır.

Tarot Dünya Sağlık Anlamı

Bir sağlık okuması sırasında dünya kartı çok olumlu anlamlara sahiptir. Sağlık sorununuzla ilgili endişelenerek canınızı fazla sıkmayın çünkü en yakın zamanda iyileşeceksiniz. Tedaviler olumlu sonuçlar verecek ve başarıyla hastalığınızdan kurtulacaksınız. Bu hastalıktan kurtulmanız sizin kendi başarınız. İstikrarlı olmanız sizin faydanıza oldu.

Tarot Dünya Ters Anlamı

Dünya kartı açılımlarınızda ters belirdiği zaman boşa çaba verilen bir konuyu, bir türlü ulaşamadığınız o zirve noktası için artık kötü yollara başvurulduğunu, kısa yoldan kar etmeye çalışılıp başarısızlıkla sonuçlanmayı gösterir. Sıkı çalışmayı bırakmanız ve pes etmeniz sebebiyle istediğiniz yere gelemiyor olabilirsiniz. Hayaliniz artık size bir yük gibi gelse de bu durumu tersine çevirmek sizin elinizde. Aynı zamanda bu kart iptal olunan seyahat ve iş planlarını da temsil edebilir.

Yorum yapın