Tarot Aşk Açılımı Nedir? Aşk Açılımı Nasıl Bakılır?

Tarot aşk açılımı, ilişkileriniz hakkında bilgiler almak ya da partneriniz ile ilgili bilgiler almak için başvurabileceğiniz bir tarot açılımıdır. Aşk hayatınız ile ilgili kafanıza takılan tüm sorular için aşk açılımını tercih edebilirsiniz. Diğer tarot açılımlarında olduğu gibi aşk açılımında da doğru soruları sormanız gerekir.

Tarot Aşk Açılımı Nasıl Bakılır?

Diğer tarot açılımlarında olduğu gibi aşk açılımında da kısa bir hazırlık aşaması bulunur. İlk olarak, açılımın gerçekleşeceği ortamın sessiz ve huzurlu bir ortam olması gerekir. Ayrıca, bulunduğunuz odanın enerjisinin temiz olması da iyi olacaktır. Bunun için şifalı taşları, tütsüleri ya da mumları kullanabilirsiniz. Tütsü yakmayı bilmiyorsanız, tütsü nasıl yakılır adlı konumuza göz atabilirsiniz. Daha sonra zihninizi temizlemek için nefes çalışması gerçekleştirebilirsiniz.  Aşk açılımı sırasında ise kişi kartları almadan önce kafasında yer alan sorulara odaklanır. Örneğin, sorunuz partneriniz ile ilgiliyse o kişiyi düşünebilirsiniz.

Tarot Aşk Açılımı

Tarot aşk açılımı sırasında kişi ilk olarak 6 tane kart seçer. İlk kartı seçtikten sonra kartı dikey olarak koyar. Daha sonra ikinci kartı seçer ve ilk kartın yanına koyar. Çekilen üçüncü kart ise ikinci kartın sol altına koyulur. Sonra çekilecek iki kart ise üçüncü kartın sağ tarafına yerleştirilir. Son kart ise en alt kısma koyulur. Tarot aşk açılımında soracağınız sorular hakkında fikir sahibi olmak için aşağıda yer alan tarot sorularına bakabilirsiniz.

  • Doğru kişi ile mi birlikteyim?
  • İlişkimde gelecekte neler olacak?
  • Partnerim ile aram iyi değil, iyi olacak mı?
  • Aldatılıyor muyum?

Tarot Aşk Açılımı Nasıl Yapılır?

Kartları doğru bir şekilde yerleştirdikten sonra sıra tarot aşk açılımı nasıl yapılır sorusunun cevabında. Bu durumda dikkat etmeniz gereken nokta ise kartları dizilim sırasına göre açmaktır. Ayrıca, seçtiğiniz kartlar düz ya da ters çıkabilir. Kartlar nasıl çıktıysa anlamlarına öyle bakmanız gerekir. Çünkü, tarot kartlarının düz ya da ters anlamları farklıdır.

Aşk açılımı yaparken seçtiğiniz ilk kart yorum yapılacak kişiyi temsil eder. Örneğin, partneriniz ile ilgili yorum istiyorsanız, bu kart onu temsil edecektir. İlk kart aynı zamanda kişinin iç dünyasını ve sevgiye karşı bakış açısı ile ilgili bilgiler verir. Son olarak, kişilik özellikleri de birinci kartta yer alır.

İkinci kartta ise karşı taraf ile ilgili bilgiler ortaya çıkar. Merak ettiğiniz kişinin sevgiye olan bakış açısının yanı sıra iç dünyası ve düşünceleri ile ilgili bilgi almak mümkündür. Kısacası, mevcut partneriniz ya da partner adayınız ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Üçüncü kartta ise partnerler arasındaki uyum yorumlanır. Kişiler arasındaki bağ ve bu bağın ne kadar güçlü olduğu hakkında bilgiler ortaya çıkar.

Dördüncü kart, partnerlerin geleceği hakkında bilgi verir.

Beşinci kart, olumsuz durumları gösterir. Bu noktada, yolunda gitmeyen durumlar veya engeller beşinci kartta ortaya çıkar. Bunların yanı sıra kavgalar ve anlaşmazlıklar da beşinci kartın sembolize ettiği durumlar arasında yer alır.

Son kartta ise diğer kartların genel bir yorumlaması yapılır. Eğer altıncı kart olumlu ise partnerler arasında herhangi bir problem olmayacağı söylenebilir. Eğer kart olumsuz ise birtakım problemlerin yaşanacaktır. Kısacası, ilişkinizde mutlu olup olmayacağınız altıncı kartta gizli.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşk falı ne demek?

Aşk falı, kişinin aşk hayatı ile ilgili bilgilerin verildiği tarot açılım türüdür.

Tarot kartları kaç çeşittir?

Kartlar, majör arkana ve minör arkana kartlarından oluşur.

Tarot kartı aşıklar ne anlama gelir?

Tarotta aşıklar kartı romantizmi, aşkı ve cazibeyi temsil eder.