En Etkili Para Ritüeli – Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

İnsanlık tarihi boyunca ritüeller hayatımızın bir parçası olmuştur. Ritüel, tekrar edilen ve anlamı olan durumlara verilen isimdir. Ritüeller arasında en yaygın olanlarından birisi de para ritüelidir. Peki, para ritüeli nasıl yapılır? Para ritüeli nasıl uygulanır? Sorularınızın cevabını detaylı bir şekilde yazımızda bulacak ve en etkili para ritüelini yapmayı öğreneceksiniz.

Ritüel Nedir? Ritüel Ne Demek?

Kelime anlamı olarak ritüel, önceden belirlenen birtakım kurallara göre gerçekleştirilen dini törenlere verilen isimdir. Ritüel gerçekleştirmek için bir eylemin sürekli olarak tekrarlanması gerekir. Ritüel, aynı zamanda din ile ilgili olan ayin, tören gibi uygulamalara da çağrışım yapabilir. Ancak, ritüellerin her zaman din ile ilişkilendirilmesi doğru değildir. Farklı kültürler ile ilişkili olan ritüeller de bulunmaktadır.

Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

Para ritüelleri arasında en yaygın ritüellerden birisi para mıknatısı ritüelidir. Bu ritüel oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Birçok insanın yaptığı bu ritüel, etkili olması ile de popüler olmuştur. Ritüeli gerçekleştirmek için ihtiyacınız olanlar ise nane, ılık bir balmumu ve ateştir. Para mıknatısı ritüeli yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 1. Ateşinizi yakın ve içerisine naneyi atarak kül haline gelmesini bekleyin.
 2. Kül haline gelen naneyi toplayın ve üzerine bir mum yakın.
 3. Son olarak, bir bozuk para seçin ve para kazandığınızı hayal ederek bozuk paranızı cüzdanınıza koyun.

Bu ritüeli yapması oldukça basittir ve kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

Cüzdana Para Çekme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Cüzdana para çekme ritüeli, bir diğer etkili para çekme ritüellerindendir. Genel olarak, birçok bilinçli kişi ruhsal olarak bu ritüeli gerçekleştirmektedir. Ritüeli doğru bir şekilde uygulayan kişiler ise faydalarını en kısa süre içerisinde görmektedir. Para çekme ritüelini yapması oldukça basittir ve ihtiyacınız olan sadece yeşil bir mumdur. Mumun renginin yeşil olması paranın rengini çağrışmasından gelmektedir. Ritüeli gerçekleştirmek için ise şunları yapmanız yeterlidir.

 1. Mumu yakın ve çeşitli kanallardan para kazandığınıza inanmaya başlayın.
 2. Daha sonra kazanmak istediğiniz para miktarını bir kağıda yazın. Yazdığınız kağıdı ise cüzdanınızda taşıyın.

Para çekme ritüelini gerçekleştirmek bu kadar basit. Siz de çekinmeden hemen ritüeli denemeye başlayın.

5 2 0 Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

5 2 0 Para Ritüeli

5 2 0 rakamları, ünlü Rus Matematikçi Grabovoi tarafından oluşturulan bir sayı dizisidir. Bu sayı dizisinin önemi, para sayı dizisi içerisinde yer alan rakamlar ile aynı frekansta olmasıdır. Acil para sekansı olarak da bilinen bu ritüeli gerçekleştirmek ise oldukça kolaydır. Peki, 5 2 0 ritüeli nasıl yapılır? Aşağıdaki adımları takip ederek 5 2 0 para ritüelini gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Elinize bir kalem alın.
 2. Sol elinize 5 2 0 7 7 7 rakamlarını yazın.
 3. Birkaç kez rakamları okuduktan sonra aşağıda yer alan niyet cümlesini okuyun.
 4. Her sabah uyandıktan sonra bu işlemleri tekrar edin. 

Yukarıda yer alan işlemleri gerçekleştirdikten sonra niyet cümlenizi tekrar edin.

Kendimi evrenin sonsuz olasılıkların ve bol para enerjisine açıyorum. Alıyorum ve kabul ediyorum. Para bana kolay ve fazla bir şekilde gelir. Öyle olsun ve öyle oldu. Amin.

Dolunay Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

Tarot ya da astroloji ile ilgilenen kişiler ay enerjisinin ne kadar etkili olduğunu bilirler. Bu nedenle, dolay para ritüeli de diğer para ritüelleri arasında etkili ritüellerden birisidir. Yapması ise oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek dolunay para ritüelini gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Gözlerinizi kapatın ve çok sayıda altın ve gümüşe sahip olduğunuzu hayal edin.
 2. Evrene gönderdiğinizi titreşimlere ve enerjilere yoğunlaşın.

Dolunay enerjisi ile gerçekleştireceğiniz bu ritüel oldukça basit ve etkilidir.

Defne Yaprağı Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

Defne Yaprağı Ritüeli

Defne yaprağı para ritüeli, en etkili para ritüelleri arasında yer almaktadır. Cüzdana defne yaprağı koyarak gerçekleştirilen bu ritüel oldukça basittir. Defne yaprağının sahip olduğu yeşil renk, aynı zamanda paranın da simgesi olan yeşili simgeler. Defne yaprağı para ritüelini gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan diğer malzemeler ise birkaç banknot, bir saksı ve kavanozdur.

 1. Sağ eliniz ile bir kavanoza yedi banknot koyun.
 2. Daha sonra, “para parlıyor” cümlesini tekrar edin.
 3. Söylediğiniz kelimelere tüm enerjinizi ve inancınızı verdiğinizden emin olun.
 4. Sonraki adımda, defne yaprağına adınızı yazın ve kavanozun içerisine atın.
 5. Son olarak, gelmesini istediğiniz para miktarını da yazarak saksıyı gömün.

Ritüeli gerçekleştirirken inancınıza ve enerjinize odaklanmayı unutmayın.

Cüzdanda Para Ritüeli Nasıl Yapılır?

Cüzdanda para ritüelini gerçekleştirmek için turuncu, sarı, kırmızı ya da siyah bir renge sahip bir cüzdan olması gerekir. Cüzdanın sahip olduğu renk şeması oldukça önemlidir. Bu renkler, paranın çekilip çekilemeyeceğini belirler. Bu nedenle, doğru rengin seçilmesi gerekir. Cüzdanın sahip olduğu renklere ek olarak, pahalı bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Cüzdanınıza bir miktar para koyun ve cüzdanınızın para dolu olduğunu hayal edin. Enerjinize yoğunlaşın ve bunu sürekli olarak tekrar edin.

Para ritüeli yapanlar ve yorumlarını merak ediyorsanız, Instagram hesabımızı takip ederek diğer kişilerin yorumlarını görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ritüeller Günah mı?

Ritüeller, evrenin enerji akışı ile yapılan işlemler olduğu için kutsal kitaplarda yasaklanmamıştır. Bu işlemlerde evrenin enerjisi kullanılarak bir inanç aracılığı ile ritüeller gerçekleştirilir.

Ritüel Büyü Sayılır mı?

Büyüler, din ile alakalıdır. Bu nedenle, ritüeller büyü sınıfına girmez. Büyüler ise dini olarak yasaklanmıştır.

Bir Günde 2 Ritüel Yapılır mı?

Ritüeller içten gelerek yapılan davranışlardır. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz anlarda dilediğiniz kadar ritüel gerçekleştirebilirsiniz.