Kupa Üçlüsü Anlamı – Ters ve Düz

Tarot kupa üçlüsü anlamı hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda diğer tarot kartlarının anlamlarını öğrenmek için de sitemizdeki blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Tarot Kupa Üçlüsü Anlamları

  • Kavuşmalar
  • Kutlamalar
  • Sosyalleşmek
  • Mutluluk
  • Evlilik

Tarot Kupa Üçlüsü Ters Anlamları

  • Dedikodu
  • Asosyallik
  • Nişan atmak
  • Düşük yapmak
  • Aldatma

Kupa Üçlüsü Düz Anlamı

Kupa üçlüsü kartı kutlamaları, barışmaları, bir araya gelmeyi, feminen enerjiyi bazen de güzel haberleri temsil eder. Beklediğiniz sonuçlar olumlu şekilde sonuçlanacak ve bunun kutlamasını, partisini yapacaksınız. Düğün ve nişan gibi bir araya gelinen etkinlikler de bu kart belirdiğinde yaşanır. Kartın üzerinde yer alan üç kadının başında zaferi ve bir döngünün tamamlanışını temsil eden çelenk yer alır. Bu da başladığınız bir işte başarıya ve sonuca ulaştığınızı sembolize eder. Dünya kartına benzeyen bu kartın farkı duyguların daha göz önünde olmasıdır. Yakın çevrenizle olan duygusal bağınız tazelenebilir. Başarılı bir girişim, hamilelik, ortaklık gibi konular da bu kartla temsil edilir. Verimli ve şanslı bir döneme girdiniz. Acele etmeden anın tadını çıkarmanız ve şükür etmeniz manevi anlamda sizi iyileştirecektir.

Kupa Üçlüsü Aşk Anlamı

Bazı tarot okuyucuları tarafından kupa üçlüsü kartı ilişkideki üçüncü kişiyi temsil eder. Kara kedi araya giren üçüncü kişi gibi ithamlar aslında bu kart aracılığıyla söylenmemelidir. Bu kartın asıl anlamı eğer ilişkiniz yoksa birden fazla talibiniz ve potansiyel eş adaylarınız olduğudur. Duygusal olarak yoğun bir zamana girebilirsiniz. İlginizi çeken kişiler arasından ruh eşinizi arayabilirsiniz. Alternatif olarak aradığınız kişiyi bulduğunuzu fark edip bu durumu kendinizce kutluyor da olabilirsiniz. Katıldığınız bir düğün, nişan veya etkinlikte potansiyel ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa da romantik bir dönem sizi bekliyor. Partnerinizle şu aralar bol bol kutlamalara, etkinliklere ve kalabalığa dahil olabilirsiniz. Eğlenceli, arkadaş gruplarınızla beraber geçmişi güzel günleri andığınız günler içerisine giriyor olabilirsiniz.

Düz Kariyer Anlamı

Kariyer açılımında kupa üçlüsü kartını çektiğiniz vakit güzelce bir oh çekin. İstediğiniz o iş olmuştur. Başladığınız proje başarıyla tamamlanmıştır veya eğitimini aldığınız kursu başarıyla bitirmiş ve donanımlı bir şekilde kendinizi yeni işinize başlarken bulabilirsiniz. Bu güzel haberleri çevrenizle paylaşıyor ve kutluyorsunuz. Üç meslektaş ortak olduğunuz bir iş güzel sonuçlanıyor olabilir. Ekip çalışması size iyi gelecek. Eğer tamamlamanız gereken bir işte zorlanıyorsanız çevrenize danışmaktan çekinmeyin. Terfi, maaş zammı, tatil izni, sertifika almak isteme, iş yükünün hafiflemesi gibi durumlar bu kartın vaat ettiği şeylerden birkaçıdır.

Kupa Üçlüsü Para Anlamı

Para açılımında kupa üçlüsü kartı diğer konularda olduğu gibi bu konuda da oldukça güzel bir alamettir. Paranızın artacağını, maddi anlamda beklediğiniz haberlerin olumlu sonuçlanacağını gösterir. Ancak bu güzel haberin kutlamasını yaparken harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin uyarısında bulunabilir. Düğün, parti, etkinlikler, kutlamalara yaptığınız veya yapacağınız hazırlık bütçenizi zorlayabilir. Elde ettiğiniz karı hemen heba etmeyin.

Düz Sağlık Anlamı

Sağlık tarot açılımında kupa üçlüsü tarot kartı, olumlu anlamlara sahiptir. Hastalığınızın sona erdiğini ve sağlığınızı tehdit edecek zararlı davranışlarınızı sonlandırdığınız anlamına çıkabilir. Olumlu sonuçlarınızı kutluyorsunuz. Kalabalık ortamlara girerken dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen günlerde sizi yoracak etkinliklere katılabilirsiniz. Ara ara kendinizi dinlemeye ve dinlenmeye özen gösterin.

Kupa Üçlüsü Ters Anlamı

Düz çıktığında olumlu anlamlar taşıyan kupa üçlüsü kartı açılımlarda ters belirdiğinde kötü bir alamettir. Üçüncü kişiler tarafından yediğiniz bir kazığı sembolize edebilir. Güvendiğiniz kişilere dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyor olabilirsiniz. Çevreniz size istediğiniz tepkileri vermeyebilir. Son dakika yüz üstü bırakma, beraber başladığınız ortak işinizde yalnız başınıza kalabilirsiniz. İptal edilen kutlamalar, düğün ve nişan organizasyonlarını temsil edebilir. Olumlu beklediğiniz haberler kötü sonuçlanabilir. Süreç uzatıp sizi yorabilir. Başarısızlık ve yalnız kalmak gibi anlamlara gelebilir.

Ters Aşk Anlamı

Tarotta kupa üçlüsü ters aşk anlamı bir aşk açılımında karşınıza çıktıysa bu kısa sürecek bir ilişkiye işaret eder. Yaşayacağınız ilişki ilk başta eğlenceli olabilir ancak zamanla sorunlar ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda, açılımda ters beliren bu kart, daha önce hayatınızda olan biri ile kavuşma anlamına da gelebilir. Ancak, genel olarak bu kartın ters görülmesi ilişkilerde iyi bir olaya alamet olmaz.

Yorum yapın