Kupa İkilisi Anlamları – Düz ve Ters

Kupa ikilisi tarot kartının düz, aşk, kariyer ve ters anlamları için yazımızı okuyabilirsiniz. Diğer tarot kartları ve anlamları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kupa İkilisi Düz Anlamları

 • Ortaklık
 • Aşk
 • Uyumluluk
 • Mutlu çiftler
 • İlişki
 • Denge

Kupa İkilisi Ters Anlamları

 • Uyumsuzluk
 • Dengesizlik
 • Mutsuz çiftler
 • Ayrılık
 • Boşanma

Kupa İkilisi Düz Anlamı

Genel tarot açılımında, Kupa ikilisi tarot kartı çekildiğinde, barışmalar, uzlaşmalar, uyumlu vakit geçireceğiniz kişilerle bir arada olma gibi durumlar gündeminizde olabilir. Romantik ilişkileri temsil edebileceği gibi bu kart aynı zamanda uyumlu arkadaşlıkları ve ortaklığı da sembolize eder. Kartın üzerindeki iki kişi karşılıklı olarak kupaları birbirine uzatmaktadır. Bu görüntü anlaşmaları, duygusal bağı, birbirine karşı saygılı olmayı ifade eder. Aynı zamanda iki kişi kafa kafaya verdiğinde ortaya güzel bir eser çıkabileceğini de gösterir. Kartın üzerinde yer alan aslan figürü de bir ilişkide bir tarafın baskıcı, kontrolcü ve empati sahibi birisi olduğunun habercisi olabilir.

Kupa İkilisi Düz Aşk Anlamı

Tarot kupa ikilisi aşk anlamı olarak ilişki açılımında eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle birbirinize yoğun hislerle bağlı olduğunuzu sembolize eder. Bu kart uyumlu ve dengeli bir ilişkide olduğunuzu söylediği gibi aynı zamanda bir taraftan verilen bir hediyenin veya teklifin kabul edileceğini gösterebilir. Romantizm ve duyguların artacağı günler sizi bekliyor. Evlilik, nişan gibi birliktelik teklifleri yapılabilir. Aynı zamanda geçmişte görüştüğünüz birisiyle bağınız kuvvetleniyor ve tekrar gündeme geliyor da olabilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa destekleyici, uyumlu potansiyel bir aday hayatınıza girecek olabilir. Size ilgi duyan birisinden romantik teklifler yağabilir. İçerlediğiniz veya alındığınız potansiyel ruh eşinizle barışma durumu yaşanabilir.

Kariyer Anlamı

Kariyer açılımında çıkan kupa 2 lisi tarot kartı, beraber dengeli ve uyumlu bir şekilde projelere atılacağınız güvendiğiniz meslektaşınızla ortaklık durumu söz konusudur. Birlikten kuvvet doğar anlamına gelen bu kart hedeflerinize ulaşmak için yardım almaktan çekinmeyin tavsiyesini verir. Bu kart aynı zamanda çalıştığınız kişilerle aranızdaki güven duygusunu gösterir. İş ortamınız huzura kavuşacak ve ortak karar verme süreci daha rahat olacaktır.

Para Anlamı

Parasal bir tarot açılımında kupa ikilisi anlamı olarak yatırım yapacağınız zaman güvendiğiniz o kişiyle beraber ortak yatırımların size daha fazla kazanç getireceğini söyleyebilir. Dengeli planlamalar yaparak ilerlemek faydanıza olacaktır. Genel anlamda para konuları için olumlu bir karttır. İki kişinin ortaklaşa karlı çıkacağı bir durumu da temsil ediyor olabileceği gibi paranın iki ayrı kişiye bölündüğünü de gösteriyor olabilir.

Sağlık Anlamı

Sağlık tarot açılımlarında kupa ikilisi tarot anlamı söz konusu olduğunda bu kartın pozitif anlamlara sahip olduğu görülür. Manevi desteği fazlasıyla aldığınızı ve mentalitenizi olumlu yönden beslediğiniz görülür. Dengesiz durumlar yakın zamanda dengelenecek ve normal değerlerinize kavuşacaksınız. Hamilelikte ikiz çocuk müjdesini de verebilir.

Kupa İkilisi Ters Anlamı

Ters Kupa ikilisi tarot kartı aranızın bozulduğu bir arkadaşınız veya partnerinizi temsil ediyor olabilir. Uyumlu ve dengeli olan sağlıklı bir ilişkinin yerini uyumsuz, alma verme dengesinin bozulduğu toksik bir ilişki almış. Duygularınız yerine düşünceler ve takıntılarınızla hareket ediyor olabilirsiniz. Kariyer anlamında da meslektaşlarınızla ilişkinizde güven ve saygının kaybolduğunun uyarısını yapabilir. Yorucu bir iş üstünüze kalabilir. Ortak yaptığınız bir projeyi yalnız bitirmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda zorbalık gibi toksik davranışlara maruz kalıyor olabilirsiniz.

Ters Aşk Anlamı

Aşk açılımında Kupa ikilisi kartı ters çıktığı zaman partnerinizle aranızın dengesiz olduğunu gösterir. Partneriniz veya siz bir gün romantik, düşünceli duygusalken öteki gün soğuk, donuk ve saygısız olabilirsiniz. Tartışmalar, anlaşmazlıklar, empati yapılmayan konuşmalar bu kartın ters anlamlarındandır. İlişkide olduğunuz kişiden başka kişilere de gözünüz kayıyor olabilir. Ortak aldığınız kararları çiğniyor ve egonuza yenik düşüyor olabilirsiniz.

Yorum yapın