Kupa Altılısı Anlamı – Ters ve Düz

Kupa altılısı tarot kartının aşk, kariyer, düz ve ters anlamları için yazımızı okuyabilirsiniz. Diğer tarot kartları hakkında bilgi almak için blog yazılarımıza göz atın.

Kupa Altılısı Düz Anlamları

  • Çocukluk
  • Anılar
  • Ev hasreti
  • Kavuşmak
  • Gençlik

Kupa Altılısı Ters Anlamları

  • Geleceğe odaklanmak
  • Olgunluk
  • Özgürlük
  • Terapi
  • Sıkılmak

Tarot Kupa Altılısı Düz Anlamı

Genel bir tarot açılımında kupa altılısı anlamı düz belirdiği azman geçmişte yaşadığınız bazı olayları unutamamış olabilirsiniz. Geçmişi şu ana yansıtmanız sebebiyle kopukluklar yaşıyor olabilirsiniz. Bu kart nostaljik hissetmek, çocuksu saf bir enerjiyle hareket etmek, karşınızdaki kişiyi kendiniz gibi iyi niyetli sanmak gibi anlamlara da gelir. Sevdiğiniz biriyle hediyeleşmek ve güzel bir teklif almak anlamına da gelebilir. Beklemediğiniz bir anda şımartılabilir ve mutlu edilebilirsiniz. Duygusallığın yoğun olduğu bu minör arkana kartı uzaklardan bir misafirin geleceğinin de haberini veriyor olabilir. Özlemini çektiğiniz biriyle kavuşma yaşanabilir.

Kupa Altılısı Aşk Anlamı

Eğer bir ilişkiniz varsa kupa altılısı düz aşk anlamı olarak partnerinizle romantik günler geçireceğinizi sembolize edebilir. Güzel sürprizler yapılabilir, hediye verilebilir ve romantik randevulara çıkabilirsiniz. Yanındaki olumlu kartlara göre hamilelik müjdesini de verebilir. Alternatif olarak da olgun olmayan bakış açısı, çocuksu davranışlar ilişkinizi zedeliyor olabilir. Olaylara gerçekçilikten uzak bir hayalperestlikle yaklaşan bir taraf olabilir. Kısa vadede hayat kurtaran pozitiflik uzun vadede sizi yaralayabilir.

Eğer bekarsanız bu konuda kupaların altılısı kartı geçmiş ilişkinizin tekrar gündeme geleceğini temsil edebilir. Özlediğiniz o kişi sizi şaşırtacak davranışlar sergileyebilir ve uzaklardan yanınıza gelebilir. Eski sevgilinizle barışabilirsiniz. Gönlünüzü almak isteyen çocuksu kişilikte ve masumiyette birisinin ilgisine maruz kalabilirsiniz.

Kariyer Anlamı

Kariyer açılımında kupa altılısı kartı sevdiğiniz, genç birisinden size bir iş teklifi gelebileceğini sembolize edebilir. Çocukluk arkadaşınız veya duygusal bağınız olan geçmişten birisi kapınızı çalabilir ve size iş veya eğitim hayatınızla ilgili güzel haberler getirebilir. Beraber çalıştığınız meslektaşınızla sonunda anlaşmaya başlıyor olabilirsiniz. Güven duygularının inşa edildiği bir süreci de gösteriyor olabilir. Bu kart aynı zamanda ortaklık, ekip çalışması ve paylaşmayı da sembolize eder bu sebeple çevrenizden yardım almanız gereken durumlarda yardım istemekten çekinmeyin. Çocuklarla ilgili bir yerde yeni bir işe de girebilirsiniz.

Para Anlamı

Para açılımında kupa altılısı kartı geçmişte tereddütlerle yaptığınız o yatırımın şimdi olumlu sonuçlanıyor olabileceğinin müjdesini verir. Çocuklarınız veya yaşı küçük yakınlarınız için biriktirdiğiniz para durduğu yerde bereketleniyor olabilir.

Sağlık Anlamı

Sağlık açılımında karşınıza çıkan bu kart hasta olan birisinin bakımını üstlendiğinizi veya hasta olan kişi sizseniz sizinle şefkatle ilgilenen birisi olduğunu gösterebilir. Aşırı stres ve duygusal yıpranmadan dolayı enerjiniz düşmüş olabilir. Size çocuksu bir enerjiyle yaklaşan o kişi bu süreçte çok yardımcınız olacaktır. Aileniz de beklemediğiniz bir yakınlık gösterebilir.

Tarot Kupa Altılısı Ters Anlamı

Açılımlarınızda ters bir şekilde beliren kupa altilisi kartı geçmiş travmalarınızı artık atlattığınızı ve gelecek için mücadele etmeye hazır olduğunuzu sembolize eder. Çocuksu objektif olmayan bakış açısı yerini daha olgun bakış açısı almış olabilir. Beklenen güzel haber yerine negatif dönütler alabilirsiniz. Paylaşmanın yerini bireysellik ve bencillik alabilir. İlgilendiğiniz kişiden beklediğiniz birliktelik teklifi gelmeyebilir. Hatta kaba, sert tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Yanına gelen kartlara göre masumiyetini kaybetmek, kötü niyetli olmak anlamlarına da çıkabilir.

Yorum yapın