Kılıç Yedilisi Tüm Anlamları – Aşk, Kariyer

Tarotta kılıç yedilisi aldatma, yalan, hile ve vicdan eksikliği gibi anlamları temsil eder. Bu kart aynı zamanda etrafınızda yer alan kurnaz insanları da simgeler. Küçük arkana kartlarından biri olan bu kart, beceriyi, esnekliği, zekayı ve stratejik olmayı da temsil eder. Kılıç 7lisi tüm anlamları için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Kılıç Yedilisi Düz Anlamları

  • Aldatmak
  • Yalanlar
  • Hırsızlık
  • Risk
  • Cesaret

Kılıç Yedilisi Ters Anlamları

  • İtiraf etmek
  • Uyarıları görmezden gelmek
  • Şantaj
  • Korkaklık

Kılıç Yedilisi Kartı Anlamı

Kılıç yedilisi kartı anlamı tarot kartları arasında en çok merak edilen kartlardan biridir. Kartın düz anlamları arasında sizin ya da çevrenizdeki birinin yalnız bir şekilde takılmak istediği yer alır. Kendi başına hareket etmek isteyen bu kişi, özgür olmaya eğilimlidir. Bu kişi siz de olabilirsiniz. Yalnız kaldığınızda kendinizi çok daha etkili hissediyorsunuz. Kılıç yedilisi tarot kartı aynı zamanda sorumluluklardan kaçma anlamına da sahiptir. Ancak, kaçmaya çalıştığınız sorumluluklar ile yüzleşmeniz gerekiyor. Sorunlarınızı çözmek için üzerine gitmeniz gerekiyor. Ertelemek ile sadece boşa vakit kaybediyorsunuz.

Kılıç yedilisi evet hayır tarot anlamları konusunda ise bir hayır kartıdır. Evet hayır tarotu sırasında tarot okuyucusuna sorduğunuz soruda bu kart çıkarsa, hayır cevabı alacağınızı gösterir. Bunun nedeni ise kartın pek çok negatif anlama sahip olmasıdır.

Kılıç Yedilisi Aşk Anlamı

Kılıç yedilisi aşk anlamı, tarot açılımlarında aldatmayı, ihaneti, yalanları temsil eder. Bu nedenle, bir tarot açılımında bu kartın gözükmesi iyi bir olay olarak görülmez. Kılıç 7 lisi aynı zamanda ilişkide bir sadakatsizliği de temsil edebilir. İlişkiniz içerisinde siz ya da partneriniz birbirinize duygularınız konusunda dürüst davranmıyor olabilirsiniz. Bu kişi aynı zamanda açık sözlü olmak yerine diğerini manipüle etmeye çalışıyor olabilir. Bu kart aynı zamanda çevrenizde arkadaş kılığında yer alan düşmanları da temsil edebileceğinden ilişkinizde sorun çıkaran bir üçüncü kişiyi de temsil edebilir.

Eğer bir ilişki içerisinde değilseniz, kılıç 7 tarot kartı düzenbaz ve manipülatif bir kişiyle tanışabileceğinizi simgeler. Dikkatli olmanızda fayda var. Aynı zamanda, gerçek, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız, potansiyel partnerlerinizle oyun oynama dürtüsüne karşı koymanız ve sizinle oyun oynayan insanlardan uzak durmanız gerektiğini söyler. Oyun oynamak, başlangıçta partnerinizin ilgisini çekebilir, ancak bir aşamada, onlara biraz güven oluşturduğunuzda, gerçekten sadece eylemi bırakmanız, kendiniz olmanız ve başka birine karşı savunmasız olmanıza izin vermeniz gerekir!

Kılıç Yedilisi Ters Aşk Anlamı

Kılıç yedilisi ters aşk anlamı konusunda da olumsuz anlamlara sahiptir. Aşk açılımı sırasında ilişkide aldatma olduğunu gösteren bu kart, aldatmanın açığa çıkacağını da gösterir. Ancak, bu aldatmaya neden olan koşullarda bir dizi senaryo da ortaya çıkabilir. Aldatan kişinin yalanları yanlışlıkla ortaya çıkabilir ancak kişinin partneri bu yalanları görmeyebilir. Bunun yanı sıra, aldatan kişi vicdan duygusu ile bir itirafta bulunabilir ve yeni bir sayfa da açılabilir.

Kılıç Yedilisi Kariyer Anlamı

Kılıç yedilisi kariyer anlamı, iş hayatınızda bazı aldatmacalar ya da kurnazlıklar olduğunu gösterir. İş ortamınızda yer alan arkadaşlarınızı sizi baltalamaya çalışıyor olabilir ya da arkanızdan dedikodu çıkarıyor olabilir. Ancak, bu durum ne olursa olsun siz bu durumun farkında değilsiniz. Korkmanıza gerek yok. Tarot kılıç yedilisi kartı aynı zamanda uyum sağlama, beceri, esneklik ve zekayı da temsil ettiğinden kendinizi bu kirli oyunda öne geçirmek için tüm becerilere sahip olabileceğinizi de gösterir.

Para konusunda bu kart, sizi bir aldatma konusunda uyarır. Bu nedenle, hırsızlık ya da dolandırıcılığa karşı tetikte olmanız gerek. Mali anlamda para ya da yatırımlar ile kumar oynamaktan ya da tehlikeli anlaşmalardan kaçınmanızı tavsiye eder. Bu durumdan paçayı kurtarsanız bile vicdanınızı kurtaramayabilir ve pişmanlık hissini yaşayabilirsiniz.

Yorum yapın