Tarot Kılıç Onlusu – Aşk, Kariyer, Ters

Kılıç onlusu tarot kartı, küçük arkana kartları arasında yer alan bir karttır. Kartın anlamları arasında ihanet, başarısızlık, şiddet ve dedikodu gibi anlamlar yer alır. Görüldüğü üzere pek de olumlu anlamlara sahip olmayan bu tarot kartı, kişilerin anlamını en çok merak ettiği kartlardan biridir. Bu yazıda, kılıç 10 lusu kartının aşk, kariyer, ters ve düz anlamlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kılıç Onlusu Düz Anlamları

  • Arkadan bıçaklamak
  • İhanet
  • Düşmanlık
  • Kabalık
  • Başarısızlık

Kılıç Onlusu Ters Anlamları

  • Hayatta kalmak
  • Kurtarılmak
  • Geçmişten ders çıkarmak
  • Problemlerin gün yüzüne çıkması

Kılıç Onlusu Düz Anlamı

Genel olarak, tarot kılıç onlusu kartının bir açılımda gözükmesi iyi bir alamet olarak değerlendirilmez. Çünkü, bu kart ihaneti, dedikoduyu ve düşmanları temsil eder. Aynı zamanda bu küçük arkana kartı, başarısızlığı ve yıkımı da sembolize eder. Sinir krizleri, ilişkinin sonu, kurbanı, şiddeti ve saldırıları da temsil edebilir. Ancak, tam bir kıyamet alameti gibi görünen kılıçların onlusu kartında işler göründüğü gibi kötü olmayabilir. Bu durumların birçoğu sadece düşüncesel olarak var olabilir.

Kılıç Onlusu Aşk Anlamı

​Kılıç onlusu aşk anlamı olarak iyi alametleri temsil etmez. Bir aşk falı açılımında çıkan bu kart, eğer bir ilişkiniz varsa, ayrılıkları, boşanmayı, kırgınlıkları ya da bağları koparmayı temsil eder. Bunun yanı sıra, bu kart, eşinizle aranızda aşırı derecede bir dramanın olduğunu da gösterir. Sizin dikkat çekmeye çalıştığınızı ya da kurbanı oynadığınızı da temsil edebilir. Eğer durum gerçekten böyleyse, bu davranışlarını bırakmanız gerekir.

Bekarsanız, kılıç 10 lusu aşk anlamı olarak hala son ayrılığınızın etkisi altında olduğunuzu gösterir. Yaşadığınız ilişkinin sağlıksız olduğunu bildiğiniz halde ilişkinin bitmesine hazır değildiniz. Bu nedenle, ayrılığın sonuçları ile hala mücadele ediyorsunuz. Kendinize biraz zaman ayırarak bu düşüncelerden kurtulabilir ve iyileşme yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Para ve Kariyer Anlamı

Para ve kariyer açılımlarında bu kart, iyi bir alamet olarak görülmez. İş hayatınızda bir çıkmaza girdiğinizi gösterir. Mevcut rolünüz ile bağlarınızı koparıyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, iş hayatınızda arkanızdan konuşan ya da sizi arkanızdan bıçaklamak için fırsat kollayan insanlar olabilir. Bu nedenle, kulaklarınızı dört açmakta ve sizi baltalamaya çalışan kişilere karşı uyanık olmakta fayda var.

Kılıç Onlusu Ters Anlamları

Kılıç onlusu kartının ters anlamları arasında genel olarak zorluklardan öğrenmek, problemlerin üstesinden gelmek, problemlerin geri gelmesi ve yıkım gibi anlamlar yer alır. Ters kılıç 10 lusu kartı, genel olarak her şeyin daha iyiye gitmesini ve kötünün üstesinden gelmeyi temsil eder. Ölümün veya başarısızlığın eşiğinden dönen bir durumu, ölüme yakın deneyimleri ifade edebilir.

Ters Aşk Anlamı

Kılıçların onlusu tarot kartı, aşk açılımında ters bir şekilde belirdiyse, bir ilişkinin başarısızlığın eşiğinden döndüğünü ya da tamamen çöktüğünü gösterebilir. Eğer taciz içeren bir ilişki içerisindeyseniz, ters kılıç onlusu kartı aşk hanesinde bu ilişkiden kaçmanız gerektiğini önerir. Kendinizi güvenli bir ortama götürmeniz gerekir. Açılımınızda ters bir şekilde beliren bu kart, aynı zamanda kötü bir ayrılık sonrası iyileşmeye başladığınızı ve ayrılığın neden olduğu yıkımın ya da umutsuzluğun üstesinden geldiğinizi gösterir.

Ters Para ve Kariyer Anlamı

Kariyer okumasında ters beliren tarot kilic onlusu kartı, işinizdeki en kötü stresi aştığınızı ya da sizi çöküşün eşiğine getiren bir işe bağlarınızı kopardığınızı gösterebilir. Bunun yanı sıra, korkunç bir iş durumunun sizi uçurumun ötesine ittiğine ifade edebilir. Kendiniz için daha sağlıklı olabilecek başka işler de olduğunu unutmamak gerekir. İş hayatındaki kişilere bir işletmenin yeniden canlanmasını ya da tamamen çökmesini temsil edebilir. Para anlamı olarak finans açılımında ters çıkan bu kart, finansal yıkımdan ve başarısızlıktan kurtulmayı, iflas gibi durumları temsil edebilir.

Yorum yapın