Hakkında

İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Yağmur Yiğit, astrolog ve tarot eğitmeni Şeyma Titrek’ten astroloji tabanlı temel seviye eğitimi aldı. Bunun yanı sıra ileri seviye uygulayıcı canlı tarot eğitimini de tamamladı. Business Channel kanalına konuk olan Yaşam koçu ve Kundalini Reiki Master Eğitmeni Ayşenur Aksöz tarafından Kundalini Reiki, Pırlanta Reiki, DNA Reiki ve Kristal Reiki uyumlamalarını ve eğitimini de alarak Master seviyesini tamamladı.

İstanbul Altın Boğaz ödüllerinde “yılın en iyi çıkış yapan bioenerji merkezi” alanında ödül almış olan Angels Akademi kurucuları Dr.Maria ve Dr. Ayhan Öcal’ın Bionerji ve Çakralar seminerlerine katılım gösterdi. Astrolog Şeyma Titrek’in Zenginim Online Atölyesine katılım sağladı.
Bölümünde görmüş olduğu mitoloji ve edebiyat bölüm dersleriyle de mistik sanatlara ilgisi artan Yağmur, birçok seminer ve atölyelere katılım sağlayarak bilgilerini artırmakta. Şimdi ise Astroloji, Doğum Haritası Analizi ve Numeroloji alanında da eğitimleri devam etmekte.