Büyücü Tarot Kartı Anlamı

Büyücü tarot kartı, tarot destesinde büyük arkana kartları arasında yer alan en önemli kartlardan biridir. Kişilik özellikleri ile ilgili önemli bilgiler veren tarotta büyücü kartının anlamı hakkında merak ettiğiniz tüm konular bu yazıda yer alıyor.

Büyücü Tarot Düz Anlamları

  • Güç
  • Etkilemek
  • İrade
  • Yetenek
  • Mantık
  • Zeka

Büyücü Tarot Ters Anlamları

  • Manipülasyon
  • Aç gözlülük
  • Körelmiş yetenek
  • Güvensizlik

Büyücü Tarot Düz Anlamı

Bir açılımda karşınıza çıkan büyücü tarot kartı, başarılı olmak için ihtiyacınız olan bütün becerilere ve yeteneklere sahip olduğunuzu temsil eder. Evren, yolunuzda olumlu değişiklikler getirmek için hizalanmıştır. Büyük arkana kartlarından biri olan büyücü kartı, bir şeyleri değiştirmek için aklınızı ve iradenizi kullanmanızın gerektiğinin  altını çizer. Büyücü kartı, genellikle hayatınızda istediğiniz sonuca ulaşmanın gücüne sahip olduğunuz bir zamanı temsil eder.

Büyücü Tarot Aşk Anlamı

Aşk açılımında karşınıza çıkan büyücü kartı, olumlu anlamlara sahiptir. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz, ilişkiniz bağlılık ve mutluluk bekleyebileceğiniz yeni ve daha derin bir seviyeye geçiş yapacaktır. Bir ilişki içerisinde değilseniz, büyücü kartı yeni biri ile tanışmanın müthiş bir zaman olduğunu ifade eder. Partneriniz, sizin için ciddi, iyi niyetli ve iyi huylu biri olacaktır.

Kariyer ve Para Anlamı

Büyücü kartı kariyer ve para açısından kişiye sunulan yeni fırsatları işaret eder. Bu kart, cesur bir hamle yapmanızı ve kendi fikirlerinizi uygulamaya koymanızı ister. Terfi ya da yeni bir iş girişimi için harika bir zaman. Kendinizi eskisinden daha güçlü ve daha özgüvenli hissedeceksiniz. Bir kişiye mentorluk yapabilir ya da size deneyimlerinden yararlanacak bir kişi mentorluk yapabilir. Finansal durumunuz iyileşecek veya bu kart çıktıktan sonra ekstra para kazanmak için müthiş bir fırsatınız olacak.

Sağlık Anlamı

Sağlık konusunda karşınıza çıkan büyücü kartı, sağlığınızın iyileşeceğini müjdeler. Son zamanlarda hastalandıysanız ya da yorgun hissediyorsanız, sağlığınız iyiye gidecektir. Eğer sağlığınız iyiye doğru gitmiyorsa alternatif tedavilere bir şans verebilirsiniz. Sağlık konusunda ortaya çıkan büyücü kartı, ihtiyacınız olan iyileştirme desteğini vermek için deneyimli, güçlü bir şifacıya ihtiyaç duyduğunuzu da gösterebilir.

Büyücü Tarot Ters Anlamı

Büyücü kartı ters olarak bir açılımda karşınıza çıktıysa, yolunuza çıkan fırsatları kaçırmamak için dikkatli olmanız gerektiğini vurgular. Kendinizden şüphe önünüzdeki fırsatları kaçırmayın. Eğer bu kartı bir kişi için çektiyseniz, hayatınızda bir kişi sizi manipüle etmeye ve kullanmaya çalışıyor olabilir. Bu kişi kendisini bilgili ve güvenilir olarak tanıtmıştır. Aldatıcı ve açgözlü insanlara dikkat edin.