Azize Tarot Kartı Anlamı

Tarot kartları arasında büyük arkana kartlarından biri olan azize tarot kartı, doğurganlık gibi anlamlara sahip olan önemli bir karttır. Bu yazımızda azize kartının düz, ters, kariyer ve aşk anlamlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Azize Tarot Düz Anlamları

  • Arzu
  • Gizem
  • Ruhsallık
  • Bilgiye susamışlık
  • Bilinçaltı

Azize Tarot Ters Anlamları

  • İstenmeyen ilgi
  • Özgüvensizlik
  • Doğurganlık
  • Sezgisel baskı

Tarotta Azize Kartı Düz Anlamı

Tarotta azize kartı düz bir şekilde belirdiyse bu kart sezgisel olmayı ve maneviyatı simgeler. Azize azize tarot anlamı olarak yönetici bir hanımefendi olarak adlandırılır. Bu durum, onun hayatındaki tüm sorumluluklarını yerine getirme gücünü temsil eder. Bu nedenle, siz de sorumluluklarınızı yerine getirmek için gereken cesarete sahip olmalı ve sorularınıza cevap bulmak için kalbinizi dinlemelisiniz.

Azize tarot kartı, sağduyu ile bir araya gelmiş sezgi, gizem ve duygusallığı simgeler. Bir tarot açılımında azize kartı belirdiğinde içgüdülerinize güvenmenin ve içgüdüleriniz ile hareket etmenin zamanı gelmiştir. Büyük arkana kartlarından biri olan bu kart, açılımda karşınıza çıktıysa evrenin size gönderdiği işaret ve sembollere dikkat etmenizi önerir. Rüyalarınızda yer alan sembollere dikkat etmelisiniz.

Azize Tarot Kariyer ve Para Anlamı

Azize tarot kartı kariyer konusunda yakında size fayda sağlayacak bir bilgi ya da fırsattan haberdar olabileceğinizi simgeler. Bu kart, sanatla uğraşanlar için yaratıcılığı ve ilhamı temsil eder. Eğer öğrenciyseniz, azize kartı çalışmalarınızda size yardımcı olacak iyi bir öğretmenin hayatınıza gireceğini gösterebilir. Aynı zamanda, mali durumunuz konusunda tartıştığınız kişilere dikkat edin.

Azize Tarot Kartı Aşk Anlamı

Eğer bir ilişki içerisindeyseniz, azize aşk anlamı olarak tatmin edici bir cinsel yaşam ve yüksek oranda arzu edilebilirliği temsil eder. Aynı zamanda, azize kartı aşk anlamı partnerinizle güçlü bir ilişkiye sahip olduğunuzu da gösterir. Partneriniz ile şeffaflık içerisinde olan ilişkinizde cinsel olarak uyumlusunuz.

Azize kartı, erkek bireyler için çok çekici bir kadına delicesine aşık olmayı gösterebilir. Kişi, şehvetli ve baştan çıkarıcı bir güzelliğe ve zekaya sahip olabilir. Kadın bireyler için ise bu kart, etrafınızda birden fazla erkeğin arkadaşlığını temsil eder. Tek arzunuz olan bu durum karşı konulamaz bir hale gelebilir.

Azize Tarot Ters Anlamı

Azize tarot kartının ters anlamı da sezginizin size rehberlik etmeye çalıştığını, içgüdülerinizin doğru olduğunu simgeler. Ancak, ters bir şekilde beliren bu büyük arkana kartı, azizeyi duymadığınızı gösterir. Kendi içsel bilgeliğinizden daha çok başka kişilerin görüşlerine ya da başka insanların onayını kazanmaya odaklandığınızı belirtir. Aynı zamanda, diğer kişilere bakmak için kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ettiğinizi de işaret eder. Kendinizle bağlantı kurarak iç sesinizi dinleyin. İhtiyacınız olan tüm bilgeliğe ve bilgiye sahip olduğunuzu unutmadan kendinize güvenin.